Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - mailovanie

zoznamka.sk > on hľadá ju - mailovanie

1 - 10 z 906 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

snilek

Streda 26. 04. 2017 10:33:46, #1150261
odpovedať na inzerát

snilek hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Povedali mi, že stačí roztiahnuť ruky a poletím. Ja som im uveril. Chvíľu som letel, no nakoniec som tvrdo pristál na podlahe. Ale ten let stál za to. Povedali mi, že ak ľúbiš úprimne, nikdy nebudeš sklamaný. Ja som im uveril a dal som jej všetko, no ostal som prázdny ako dom, ktorý opustili. Ale tá chvíľa, keď bola so mnou bola krásna. Povedali mi, že na svete je žena, ktorá ako ja túži po blízkej osobe, s ktorou si bude písať zmysly, nezmysly i dvojzmysly - skrátka, písať o reálnych veciach i nereálne blbnúť. A ja som im uveril a tak píšem tento inzerát. Ak niekde si, neváhaj a napíš mi. Neviem, ako to s nami skončí, ale viem, že to môže byť krásne - aspoň tú chvíľu.

Kazdymasancu

Streda 26. 04. 2017 09:28:25, #1150256
odpovedať na inzerát

Kazdymasancu hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Rád si popíšem so ženou, ktorá nie je mužom a rada si popíše na rôzne témy. Dvere do mojej mailovej schránky ma otvorené akákoľvek žena z tejto planéty. Podľa nejakého zákona nemožno nikoho diskriminovať na základe veku, vzdelania, výzoru a ja sa týmto riadim aj v praktickom živote. Preto ani nemôžem napísať, aká by si mala byť. Jednoducho si takou, akou si a to je správne. Beriem ľudí, akí sú, žiadni iní ľudia na tejto planéte neexistujú. Nemám právo niekomu určovať, aký by mal byť. Nemusíš sa teda trápiť, aká by si mala byť a kedy mi môžeš napísať a kedy nie. Jednoducho len napíš a môžeme si písať. Nemusíme nič iné riešiť. A aby si mi mala predstavu, kto som.Mám menej ako dve metre a vážim viac ako desať kíl. Mám jednu hlavu a okrem hlavy mám aj oči, uši, ústa, nos a ak sa neholím, tak som aj zarastený. Keď som veselý, tak sa smejem, eď som smutný tak plačem. Pod hlavou sa nachádza moje telo. Moje telo pozostáva z kostry, svalov a vnútro tela okrem iného aj z vody. Svaly sú rovnomerne rozložené po celom tele a Ramená sú umiestnené v hornej časti tela. Pokožka tela je bledá až tmavohnedá, podľa toho, či chodím aj von alebo som len zavretý doma. Som aj ochlpený. Ochlpenie tela sa vyskytuje hlavne na hrudi. Je to pozostatok mojich predkov, ktorí museli loviť zver a aby týmto mužským predkom nebolo zima, tak mali napríklad aj na hrudi ochlpenie, ktoré ich chránilo pred zimou. Na hrudi možno ešte spozorovať aj dve bradavky. Hoci nemajú praktický význam, tak sa v priebehu obdobia, kedy sú muži ešte embryá a sú úplne bezmocní, vytvárajú budúcim mužom aj bradavky, ktoré im ostávajú po celý život. Takže ich mám aj ja.

Nepovrchnymuz

Pondelok 24. 04. 2017 22:10:46, #1150184
odpovedať na inzerát

Nepovrchnymuz hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Máš pocit, že si túžiš zaplávať vo virtuálnom mori, ktoré bude patriť len nám? Máš pocit, že dokážeme odplašiť všetkých žralokov a v našom mori budú len usmiate a milé delfíny? Máš pocit, že sa v tom virtuálnom mori nestratíme? Máš pocit, že ak nám to more bude príliš slané, tak si radšej zaplávame v nejakom virtuálnom bazéne? Máš pocit, že ak bude v bazéne napustená len povrchná voda, že máme dosť síl na to, aby sme ju odčerpali čerpadlom, ktoré nevyrobili povrchní ľudia dnešnej povrchnej a materiálnej doby? Hm, neviem veru, či tu je možné v tejto chatovacej púšti nájsť ženu, ktorá by bola akou vlastne? Takou výrazne inou akou je dnešná doba? Niekto pri kom by som mal pocit, že je ihlou v kope sena, pichla by ma do nohy a ja by som vedel, že to bolo pichnutie ľudské, humorné, milé, čestné, príjemné, prirodzené, bez predsudkov. Hľadám ťa ihla virtuálna, vydávam sa po nekonečnej chatovej púšti, kde vari nejaká tá ihla bude, možno práve ty.

eddie

Pondelok 24. 04. 2017 13:02:01, #1150158
odpovedať na inzerát

eddie hľadá ju na mailovanie. Mala by mať viac ako 36 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahojte. Ktora ma chut si popisat cez mail. Podmienka - viac ako prehadzovanie 2 slov sem a tam. Tesim sa :-)

Ciernobielymuz

Pondelok 24. 04. 2017 08:52:19, #1150152
odpovedať na inzerát

Ciernobielymuz hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Prajem príjemný a biely deň všetkým tým, ktorí práve čítajú môj inzerát. Biely deň v tomto želaní znamená radosť, spokojnosť, úsmev na tvári. Ak by som Vám želal čierny deň, znamenal by napríklad hnev, napätie, nervozitu. V každom človeku sa ukrýva biela, ale aj čierna povaha. Mali by sme sa však snažiť o to, aby prevládala povaha biela. Naše pocity a pocity iných sú potom biele a na našich tvárach sa môže objaviť úsmev na tvári. Práve ten úsmev je často meradlom našej spokojnosti. Som čiernobiely muž povahou, výzorom a aj fotografiou. Tento inzerát píšem preto, aby som našiel čiernobielu ženu na mailovanie. Budem rád, ak táto žena ukáže svoju bielu farbu. Môžeš mať nalakované nechty na bielo, biely úsmev na tvári, ale hlavne biele myšlienky, bielu povahu. Mám však pochopenie aj preto, ak by to občas nevyšlo. Pretože si čiernobiela žena a ja som čiernobiely muž. Môžeš mať akýkoľvek vek, môžeš kdekoľvek bývať, môžeš byť tajomná, nemusím vidieť Tvoju tvár, ale ani Tvoj úsmev. Musím však vidieť Tvoje písmenka, viem v nich čítať, predstavím si, aká si, viac mi netreba. Moju mailovú schránku budeš udržiavať v bielej farbe a ja Tvoju rovnako. Budeme farbiť naše maily príjemnosťou, humorom, prirodzenosťou, bez predsudkov a zábran voči sebe. Naše duše budeme vnímať ako jedinečné duše. Hm, asi sa blíži čas na ukončenie vkladania myšlienok do tohto inzerátu. Verím, že môj inzerát práve číta čiernobiela žena a čiernobiely muž čaká na jej prvú bielu správu......

pdpdpdpd profil

Štvrtok 13. 04. 2017 10:07:21, #1148136
odpovedať na inzerát

pdpdpdpd hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Som sympatický chalan, muž :-) 36r 180 cm 77kg. Som z Prievidze. Popíše nejaká osamelá aj zadaná žena, dievča ? Najlepšie PD a okolie. viac...

Pagan

Nedeľa 09. 04. 2017 14:50:18, #1149352
odpovedať na inzerát

Pagan hľadá ju na mailovanie. Mala by mať od 35 do 55 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

... a kvapky z jej kože dážď zotrel suchou dlaňou len v hlasnom tichu výkriky nemé písali smútok na ceste nikam na ceste za ňou.

peterpoo profil

Nedeľa 02. 04. 2017 11:27:45, #1148972
odpovedať na inzerát

peterpoo hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Hľadám ženu na mailovanie . Keďže nemám štastie u žien chcel by som osloviť aspoň takto akú koľvek ženu ktorá vie o erotike toho viac a je odvážna a neboji sa pritvrdiť, takže fantázii sa medze nekladú takže odvážna a bez hamby je vítaná. viac...

Štefan

Sobota 01. 04. 2017 22:44:39, #1148950
odpovedať na inzerát

Štefan hľadá ju na mailovanie. Mala by mať menej ako 35 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahojte, Hľadám milého človiečika ženského rodu, ktorý by si rád poísal o veciach neveciach. Mám rád úsmev, viem podržať a podporiť človeka a mám dobré srdce. Ak máš chuť sa len tak porozprávať v písmenkovej forme o všetkom čo ťa trápi alebo teší, budem rád ak sa ozveš. A nikdy nevieš, možno vo mne získaš viac. Vopred ďakujem za každú správu.

zvedavy

Streda 08. 03. 2017 09:17:23, #1147641
odpovedať na inzerát

zvedavy hľadá ju na mailovanie. Mala by mať od 30 do 40 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Rad by som našiel príjemnú žienku na dopisovanie a priateľstvo. Som športovo založený ale žiadne extrémy len tak pre zábavu mám rád knihy,dobrú hudbu, prechádzky a zriedka cestujem. Z manzelstva mám deti ktoré navštevujem. Mám rád úprimnosť a tiež ju požadujem. Ak nemáte záujem v začatej komunikácii stačí to napísať a nie hrať mŕtveho chrobáka sme už dosť veľký aby sme vedeli čo chceme.

1 - 10 z 906 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.34 sec