Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - mailovanie

zoznamka.sk > on hľadá ju - mailovanie

1 - 10 z 947 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

Wilbur

Piatok 16. 03. 2018 15:28:08, #1167597
odpovedať na inzerát

Wilbur hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Nie som priveľmi vážny a takú ženu ani nehľadám. Skôr hľadám ženu s príbehom a trochou nadhľadu. A nemusíme byť spriaznené duše ani osudové spojenie. Možno si len vymeníme pár pesničiek. Preto by bolo fajn, keby si nejakou začala. Nemusíš ju spievať, stačí link na youtube. Možno počúvaš zaujímavú hudbu a to je najlepší začiatok. Buď vydatá, detná, bezdetná, ďaleko, blízko, nezáleží. Ak máš pocit, že sa máš o čo podeliť, že si v živote zažila už niečo zaujímavé a teraz máš s čím obchodovať, smelo napíš. Možno si okrem pesničiek vymeníme aj pár zážitkov, skúseností a myšlienok. Nerob gramatické chyby, lebo cez to sa nedokážem preniesť. Maj depresie, letargie, melanchólie, záchvaty radosti, smiechu, plaču, nezáleží. Všetko zaujímavé je hodnotné. Píšem pekne, vytváram zdanie hlbokého, ale skôr som plytký. Nie som naivný. Ku všetkému mám čo povedať a niekedy mám k témam aj príbehy. Emocionálne som okriplený, ale nie je to badať v bežnej konverzácii. Iste, bolo by krásne, keby sme sa po čase chceli aj vidieť. Nie som ohyzdný, skôr naopak, preto sa tomu nebránim.

mario

Streda 14. 03. 2018 08:00:50, #1167477
odpovedať na inzerát

mario hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Stratiť svoju dušu je to najhoršie, čo sa nám môže stať.

world

Streda 14. 03. 2018 08:00:50, #1167488
odpovedať na inzerát

world hľadá ju na mailovanie. Mala by mať od 35 do 45 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Hľadám si priateľku na písanie o živote, radostiach, starostiach a všetkom tom bežnom, čo nás na našej ceste stretá každý deň. Vymeniť si myšlienky, svoje názory na všetko čo nás zaujíma a deje sa okolo nás je pre mňa veľmi obohacujúce. Budem sa tešiť na odpoveď

Ivan

Utorok 13. 03. 2018 10:03:15, #1167405
odpovedať na inzerát

Ivan hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Rád si popíšem so ženou na rôzne témy, ktoré by nás zaujali. Ocenil by som, ak by si mala zmysel pre humor, bola prirodzená, milá a mala chuť písať:)

Clovek

Sobota 10. 03. 2018 11:01:10, #1167292
odpovedať na inzerát

Clovek hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Dobrý deň milé dámy, Podávam si tento inzerát z dôvodu, že by som si rád písal so ženou na rôzne témy, ktoré by nás zaujali a tie by sme mohli rozoberať jednu minútu, jednu hodinu a možno aj dlhšie. Páčil by sa mi takýto typ písania. Aj keď si uvedomujem, že lepšia by bola realita, stretnúť sa s človekom aspoň na pár minút je pravdepodobne zaujímavejšie ako si s človekom len písať a pritom ho nevidieť a ani nepočuť. Ale aj písanie môže mať svoje čaro, ak si dvaja rozumejú a písanie ide tak ľahko, samo od seba a človek nemá pocit, že je to nefunkčné, že sa dvaja ľudia písmenkovo akosi nevedia zladiť, čo sa prirodzene často stáva. Nehľadám si týmto písaním možnú manželku a ani nič podobné, nemyslím si, že všetky inzeráty musia byť práve o tomto. Ale na druhej strane by som si radšej písal so ženou, ktorá je slobodná alebo rozvedená, písanie s vydatými ženami je také zvláštne, neviem sa pri ňom tak uvoľniť, mám pri ňom taký zvláštny pocit. Pár slov o mne. Baví ma napríklad nemčina, výlety, fotenie, šport, povahovo mám svoje negatíva, ale aj pozitíva ako asi každý človek. Nechcem tu písať, aká by si mala byť a aká by si nemala byť, neviem to takto presne špecifikovať. Alebo áno? Tak napríklad by si mohla byť prirodzená, milá, príjemná aj so zmyslom pre humor a možno by si mohla mať rada jedno moje hobby, ktoré som vymenoval vyššie. Tak sa teším na prípadné odpovede a možno práve ty a ja si budeme písať.

Kamarat

Piatok 09. 03. 2018 10:36:08, #1167242
odpovedať na inzerát

Kamarat hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Som zadany muz s jednym zavazkom a hladam si kamaratku na mailovanie. Ak sa citis sama a nemas sa s kym porozpravat, tak si mozme kludne pisat. Dobry kamarat vzdy padne vhod, ked sa clovek citi nepochopeny a sam.

Priateľ profil

Štvrtok 08. 03. 2018 19:38:20, #1165808
odpovedať na inzerát

Priateľ hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahoj. Hľadám inteligentnú ženu s vyššou postavou na spoločné trávenie času a posedieť si pri čaji či káve a porozprávať sa spolu o živote, o radostiach, bolestiach, starostiach a o hocičom čo nás bude baviť a v čom si budeme rozumieť alebo len tak ísť na spoločnú prechádzku či výlet do prírody alebo do múzea na starodávný hrad či zámok alebo na zrúcaninu, Dúfam, že spoznám ženu, s ktorou si budeme spolu rozumieť a tiež si mať aj čo povedať a budeme si aj vzájomne sympatickí. Ja som 54 ročný nazadaný bezdetný muž z Bratislavy. viac...

Marsi

Streda 07. 03. 2018 18:05:48, #1167171
odpovedať na inzerát

Marsi hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Dobry den. Hladam zenu,mladsiu, starsiu, na veku nezalezi,na obcasne pisanie o veciach beznych aj netradicnych,cas ukaze ci aj nieco viac.Mam rad uprimne zeny,ktore si idu za svojim cielom,maju v zivote urcene priority a su same sebou.Deti su zmyslom zivota,takze ak mas deti je to vitane ;)

X

Štvrtok 01. 03. 2018 19:01:59, #1166888
odpovedať na inzerát

X hľadá ju na mailovanie. Mala by mať od 35 do 45 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

si vydata a predsa sa citis sama? hladas niekoho kto ta bude pocuvat? kludne skus napisat.

dallas12345 profil

Streda 21. 02. 2018 10:51:16, #1166467
odpovedať na inzerát

dallas12345 hľadá ju na mailovanie. Mala by mať menej ako 40 rokov, nemala by mať viac ako 90 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Ahoj, mám takmer 30 rokov a chýba mi ľudský kontakt s niekým, kto by sa o mňa zaujímal a o koho by som sa mohol zaujímať aj ja. Hľadám si touto cestou osobu s ktorou by som si mohol písať o všetkom a cíti to rovnako. Tým o všetkom myslím - aký si mala deň, čo si robila, čo ťa hnevá, po čom túžiš, čo budeš ešte len robiť, aké máš fantázie, prípadne problémy v živote.. No priznám sa, pred časom som tu už mal inzerát a našla sa aj správna osoba, ktorá ma presvedčila o veľa veciach. Preto by som časom (po obojstranných sympatiách samozrejme) chcel aj niečo viac, nieje to podmienkou. Tak to opätovne skúšam, a aj preto som si zvolil túto cestu. Ak by si mala záujem prosím napíš mi čokolvek čo budeš chcieť a ja sa budem snažiť, čo najrýchlejšie ti odpovedať viac...

1 - 10 z 947 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.384 sec