Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - priateľstvo

zoznamka.sk > on hľadá ju - priateľstvo

1 - 10 z 6659 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

top inzerát

m1974

Utorok 24. 05. 2016 14:38:14, #1129543
odpovedať na inzerát

m1974 hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať viac ako 25 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Čoskoro 42 ročný muž by ideálne čoskoro prípadne čo najskôr našiel ženu, ktorá by čo najskôr ideálne čoskoro mala záujem o muža, s ktorým by rada trávila svoj voľný čas. Nie je dôležitý vek, miesto, čas, peniaze ale chuť skúsiť ako nám obom pristane úsmev na perách.

top inzerát

Ja aTy

Nedeľa 03. 04. 2016 21:19:26, #1126394
odpovedať na inzerát

Ja aTy hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať od 30 do 40 rokov, nemala by mať viac ako 70 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Rad by som touto cestou stretol sympatickú, štíhlu a inteligentnú sexuchtivú priateľku na dlhodobý, trvalý vzťah, možno aj manželstvo. Som veľmi spoločenský, komunikatívny, podnikavý, bystrý, vraj inteligentný chlap, ktorý túži po harmonickom vzťahu, kde bude fungovať vzájomná chémia a porozumenie. Ide mi predovšetkým o osôbku/priateľku, ktorá by mala rada experimenty, občas aj sex v trojke s iným fešákom, nakoľko sa mi neskutočne páči, ak si moja drahá riadne užíva. Nemám záujem dlhé písanie, nakoľko som časovo zaneprázdnený, a v kancelárii písania mam dosť :D Som skôr za výmenu pár riadkov a tel. čísla, príjemné posedenie či prechádzku, kde by vzájomné sympatie a chémia rozhodli ako ďalej. Teším sa na odpoveď s popisom Tvojej milej osoby ;) P.S. Rad pomáham, ale zlatokopky nemusím.

top inzerát

pokus

Pondelok 01. 02. 2016 13:53:13, #1080251
odpovedať na inzerát

pokus hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať od 35 do 50 rokov, mala by mať od 45 do 70 kg a mala by mať od 166 do 178 cm.

Slobodná žena nebýva pekná, pekná nebýva slobodná. Česť výnimkám. Hľadám výnimku. Dlho som žil v inej krajne, trošku inak vnímam SR. Mám s čim porovnať. Dá sa aj tu pekné žiť, keď je s kým a kvôli komu. Občas však tu cítim ako mimozemšťan so slovenským občianstvom... Minulosť mám vyrovnanú. VŠ, vraj neškaredý. Podnikám, cestujem, ale nie je to to hlavne čo pre život potrebujem. Hľadám peknú, štíhlu, taktnú Bratislavčanku, mladšiu ako som ja. Bez detí alebo už s vypustenými na slobodu deťmi. Možno trošku bláznivá ako som. Ktorej budem rozumieť a hovoriť komplimenty, povzbudzovať, prekvapovať. A naopak. Ktorá bude brať ma takého, aký som. A naopak. Hľadám rovnocennú polovičku, ktorá má už v živote skoro všetko. Chýba jej len čo aj mne – druhá polovička. O čakateľku na sponzora záujem nemám. Čo hľadám, to aj ponukám. Musí byť sympatia a tolerancia navzájom. Viem, že niekde si na svete a tiež hľadáš ma. Na začiatok chcem vedieť aspoň Tvoje základné údaje, ktoré mám tu. Možno aj trošku viac. Na fotky odpoviem fotkou. Život bez lásky a porozumenia to nie je život.

Zuzana

Utorok 31. 05. 2016 13:49:48, #1129895
odpovedať na inzerát

Zuzana hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať od 20 do 30 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahojte, prisťahovala som sa do BA k priateľovi a chýba mi kamoška na pokecanie. Nikdy som si nemyslela, že bude také ťažké nájsť si niekoho na priatelenie sa, ale okrem kolegov v práci a priateľových známych tu nepoznám naozaj nikoho. Som nekonfliktná, priateľská a veselá osoba, ktorá miluje nákupy, rozhovory o banalitách ale aj vážnych veciach. Rada sa zabávam a vzdelávam. Ak sa tu nachádza niekto s podobnými záujmami, budem rada ak sa ozve nejaká do pohody baba :)

Mima

Utorok 31. 05. 2016 13:49:48, #1129972
odpovedať na inzerát

Mima hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať menej ako 35 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahojte, nejaka holka ktora by isla koncom juna na nejaky last minute? Spanielsko? posledny junovy tyzden :) ak ano piiis, tesim sa :)

Hemingway profil

Utorok 31. 05. 2016 09:39:23, #661787
odpovedať na inzerát

Hemingway hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať menej ako 38 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Hľadam ženu,ktorá nevlastní ,,ženskú logiku\". Aká to je ženská logika? Taká,keď si žena protirečí a pripadá jej to normálne. Ukážka z jedného mailu : ,,..je mi uplne,ale uplne jedno kto ako vyzera,ked sa s niekym citim dobre a viem sa s nim porozpravat.U mna kto ako vyzera nehra ziadnu rolu.\" A teraz:,,..som si ista,po tom ako si sa Ty opisal,ze urcite nie si muz,ktory by ma zaujal. Tučného, bradatého a plešatého naozaj nemusím\". Tak mi nič iné neostáva, len hlaďať ženu na priateľský a milenecký vzťah, ktorá takého ,,musí\",napriek tomu, že má k tomu ešte zmysel pre humor,VŠ,mierne napriemerne IQ ,tisíce prečítaných kníh, precestovaných zo 20 krajín a celkom úspešne podniká. Viem, že takých ako ja sú státisíce na každom rohu... A preto mi prosím ťa nepíš,ale vyber si niekoho vhodnejšieho. Nebudeš si predsa vypisovať s niekým, kto trvá na výmene fotografií a tvrdí, že je to nutné, lebo nie každý je každému sympatický. Predsa aj malé dieťa vie, že Slovenky sú najkrajšie na svete, tak ako by si sa mi mohla nepáčiť, keď ty si presvedčená o tom,že si pekná? viac...

Vincent van Gogh profil

Utorok 31. 05. 2016 09:39:23, #672379
odpovedať na inzerát

Vincent van Gogh hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať od 20 do 37 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Test, či sa k sebe hodíme. Upozornenie: Akonáhle na jednu z otázok odpovieš NIE, ďalej nepokračuj, je to zbytočné -určite sa k sebe nehodíme. Máš menej ako 37 rokov? Hľadáš priateľsko-milenecký vzťah? Dávaš prednosť mužom inteligentným, vtipným, vzdelaným a úspešným pred peknými? Neklam. Zamysli sa ešte raz - naozaj má u teba väčšie šance škaredý a inteligentný, pred pekným menej bystrým? Chceš aby mal muž vyššie IQ ako ty, bol starší, dominantnejší a mal rozsiahlejšie vedomosti? Môže to byť aj bradatý, plešatý muž s nadváhou? Myslíš si, že aj pekné ženy môžu byť inteligentné a že škaredé nemusia byť lepšie? Si tak pekná, že to o tebe povie osem mužov z desiatich? Si ochotná v druhom maili poslať fotografiu na výmenu? Znesie sa tvoja povaha aj s cholerikom - čiže silným, temperamentným, tvorivým a nevyrovnaným? Môže ti rozprávať o veciach aj podrobnejšie bez toho, aby si mala dojem, že ťa poučuje? Znesieš ak ti bude hovoriť namiesto toho čo chceš počuť pravdu, aj keď bolí? Máš pozitívne myslenie? Vieš si vychutnať dobré veci, chutné jedlá, múdre knihy a filmy, hory a more ? Páčilo by sa ti keby ti muž nosil kvety, písal a hovoril pekné slová a miloval sa s tebou s dlhou predohrou? Úprimnú sústrasť. Ak si pravdivo odpovedala na VŠETKY otázky áno a dostala si sa až na koniec, práve si zistila, že si žena, ktorú hľadám. viac...

Gulliver profil

Utorok 31. 05. 2016 09:39:23, #600754
odpovedať na inzerát

Gulliver hľadá ju na priatelenie sa. Mala by mať menej ako 35 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Starý, opotrebovaný, tučný, plešatý, bradatý, lakomý, samoľúby, dominantný, cholerický, chlap, ktorý toho veľa v posteli neodvedie, hľadá mladú a peknú ženu, ktorá môže byť aj nadpriemerne inteligentná, so sklonmi k sebaobetovaniu. Poďme rozobrať podrobne moje negatíva. Staroba = 47 rokov, opotrebovanosť- vysoký tlak, váha nad 100 kg. Lakomosť sa prejavuje tým, že darčeky nad 5000 Sk už považujem za vyhadzovanie peňazí, viac ako jednu ružu ti na každé stretnutie nosiť nebudem a 2 fľaše Beaujolais za večer budem považovať za dostatočné. A počítaj s tým, že síce pôjdeme do Paríža, ale iba na týždeň, aj to ťa donútim vystúpiť na Eifelovku a v Louvri si budeš musieť pozrieť Monu Lisu. Samoľúbosť sa prejaví tým, že budem rozprávať iba spisovne, citovať hromady faktov z vysokej školy a tisícok prečítaných kníh a voziť ťa jedine na Audi. Dominantnosť sa ukáže, keď ti budem neodbytne ponúkať, aby si si dala v reštaurácii grilovaného lososa, rokfortovú omáčku a americké zemiaky, alebo aby si večer pozrela film od Almódovara. Cholerickosť zaregistruješ v množstve alternatív a netradičných riešení, ktoré normálnym ľuďom ani na um nezídu, či pri otravnom pospevovaní si. A samozrejme keď zistím, že môj maklér nezhodnotil akcie dostatočne, tak vybuchnem a poviem do r..i. A nakoniec sex. Tak tu za veľa nestojím – a tak sa to snažím maskovať dlhou predohrou, jazýčkovými a prstovými hrami, s niekoľkými vyvrcholeniami a až potom sa zmôžem na ukončenie klasikou. Ak ťa to všetko neodradilo, tak naozaj si nezaslúžiš nič iné, len ma spoznať a vyskúšať na vlastnej koži všetky tie útrapy. viac...

Mladší partner profil

Utorok 31. 05. 2016 08:44:59, #1105889
odpovedať na inzerát

Mladší partner hľadá ju na priatelenie sa. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Vyhovuje Ti mladší partner? Mne zase skúsenosť, temperament, nadhľad nad vecou... Ak by nám to spolu vyšlo, super :-) viac...

Logitechsx

Pondelok 30. 05. 2016 22:19:45, #1129925
odpovedať na inzerát

Logitechsx hľadá ju na priatelenie sa. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Pekny den prajem.Som nezadany sympaticky.Hladam prijemnu inteligentnu zrelsiu zienku na priatelstvo a neznosti.Mam rad turistiku,vodu a hory.

1 - 10 z 6659 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.558 sec