Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - vážne

zoznamka.sk > on hľadá ju - vážne

1 - 10 z 28681 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

top inzerát

Dodo

Štvrtok 23. 11. 2017 22:10:58, #1161661
odpovedať na inzerát

Dodo hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 30 do 40 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahoj. Hľadám niečo čo je už v dnešnej dobe vzácnosť úprimnosť, vernosť, slušnosť, zodpovednosť, pracovitosť. Nájsť dievča ktoré má rado šport, poriadok, nefajčí, je pre mňa dosť náročné. Tak to skúšam touto formou. To čo hľadám samozrejme aj ponúkam. Vzdialenosť okolie okresu ZV, BB ale aj širšie okolie. Ak budeš chcieť vedieť viac tak napíš len tak sa viac dozvieš :-)

top inzerát

Mi profil

Streda 22. 11. 2017 12:31:37, #1132968
odpovedať na inzerát

Mi hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 50 do 59 rokov, mala by mať od 60 do 68 kg a mala by mať od 155 do 165 cm.

Ahojte vo všeobecnosti , no hlavne tá pravá . Áno hťadám nezadanú, sympatickú s jednoduchým pohťadom na život v Bratislave. Som rozvedený , s vlastným bytom, rád sa trochu hýbem, nie alkoholik , nefajčiar . Mám spústu voťna a je mi doma trochu smutno , prijal by som lásku aj kamarádku v jednom. No je na Tebe prihlásiť sa a spojiť príjemné s užitočným. viac...

top inzerát

Peter22

Sobota 18. 11. 2017 14:18:04, #1161394
odpovedať na inzerát

Peter22 hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 30 do 40 rokov, mala by mať od 45 do 65 kg a mala by mať od 150 do 170 cm.

Ahoj...Touto cestou hľadám ženu na priateľstvo a časom možno aj viac,ktorú zaujíma rodina,príroda,cestovanie,turistika,príroda,šport,zábava,posedenie pri kávičke,koncerty,priatelia atď...Mám 37 rokov,bývam v širšom okolí mesta Prievidza.Som rozvedený,mám 14 ročného syna,ktorý žije so mnou v spoločnej domácnosti...Viem,že si tak sa ozvi...

top inzerát

otto88 profil

Štvrtok 16. 11. 2017 18:45:12, #1158702
telefón: 903565760

otto88 hľadá ju na vážne zoznámenie. Na veku nezáleží, nemala by mať viac ako 75 kg a na výške nezáleží.

Pekný deň prajem , tou to cestou si hľadám priateľku, partnerku v mojich rokoch. Mám 42 rokov som slobodný bez zaveskoú . Z okolia TO , PE, NR, PD , PN. viac...

top inzerát

Highlander

Nedeľa 12. 11. 2017 08:33:06, #1161097
odpovedať na inzerát

Highlander hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 20 do 40 rokov, na váhe nezáleží a nemala by mať menej ako 165 cm.

Hľadám: Pevný charakter, Jemnosť, Oddanosť, Kultivovanosť, Úprimnosť, Láskyplnosť, Intelekt, Nehu, Vytrvalosť, Duševnú hĺbku, Stabilitu, Čistú minulosť. Hľadám možno poslednú čo vytrvala v toľko zaznávanej kategórii "popolušiek", aby som v nej postupom času objavil svoju princeznú :-) Že život dnes nie je o tom? Nuž, je to náš život a ten bude taký, aký si ho sami spravíme. Vzťah je o budovaní a vytrvaní, záleží len na nás dvoch, našom prístupe a charaktere. A práve v tom nepripúšťam kompromisy, takže sa prosím ozvi len vtedy ak sú Ti skutočne blízke všetky vlastnosti z tej prvej vety. Základy sú najdôležitejšie, v bežnom živote už potom nepôsobím tak rigorózne :-) Som vcelku prítulný, nevýbušnej pokojnej povahy, taký viacdimenzionálny, premyslený, ale aj spontánny. Rád by som s Tebou cestoval, hoci aj víkendové potulky, turistika, plávanie či wellness, trocha bicykel, lyže, golf, trocha viac kultúrne podujatia, koncert, divadlo, ešte viac prechádzky mestom, kávičky, vzájomné rozhovory, všetky odtiene fyzickej náklonnosti... Som slobodný, bezdetný, myslením a pôvodom relikt historickej vyššej-strednej vrstvy (výzorovo a finančne už pomenej:-)) Neznášam hrubosť, tuposť, aroganciu, neúprimnosť a povrchnosť. Moje zlé vlastnosti? Pasívny, zadumaný, elitársky konzervatívny individualista, strácajúci sa v detailoch, s nábehom na kontrolu svojich výdavkov (takže zlatokopky zbohom), oneskorený časový manažment a (kultivované!) vychutnávačstvo :-) A v určitých veciach neoblomný.. Takže ak som Ťa -napriek všemožnej snahe- ešte doteraz neodradil, spĺňaš, myslíš a chceš, budem veľmi rád ak sa ozveš, bola by škoda to neskúsiť... ;-) Teším sa na Teba!

top inzerát

hľadám

Štvrtok 12. 10. 2017 11:03:46, #1092044
odpovedať na inzerát

hľadám hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 35 do 52 rokov, mala by mať od 50 do 70 kg a mala by mať od 168 do 178 cm.

Deň bez lásky je zbytočne prežitý deň. Život bez lásky je zbytočne prežitý život. Hľadám ju, lásku. Mám predstavu o nej – inteligentná, sympatická, štíhla, len Bratislavčanku do +-50. Bez deti alebo deti už vyleteli z hniezda, chce teraz vychutnávať život pre seba. Ktorá dokáže žiť tvorivo, darovať a prijímať prekvapenia. Má už v živote skoro všetko. Chýba jej len čo aj mne – druhá polovička. Čakateľka na sponzora neprichodí do úvahy. Čo hľadám, to aj ponukám. Minulosť mám vyrovnanú, rozvedený, štíhly, vraj neškaredý, VŠ. Mám záujem o pekné maličkosti v bežných dňoch – prechádzky, umenie, divadlo, slnko, dážď, spoločnú rannú či večernú kávičku, porozumenie v očiach oproti, úsmev, jemný dotyk. Mám záujem predovšetkým o blízkeho človiečika vedľa, ktorý rozumie mi, ale ja mu. Všetko ostatne bude. Privítam na začiatok údaje, ktoré som uviedol úž tu. Možno aj trošku viac. Najväčším rizikom tohto kratučkého života je neriskovať vôbec.

top inzerát

Todd

Streda 11. 10. 2017 16:40:03, #1159504
odpovedať na inzerát

Todd hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 25 do 35 rokov, nemala by mať viac ako 65 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Keď sa ma niekto spýta ako sa mi darí zaklamem, poviem, že dobre pretože v skutočnosti sa mám oveľa lepšie. Možno trochu arogantné, možno preto, že taký naozaj som. Nepolepšiteľný romantik, ktorý verí, že láska a vášeň sú ako padajúce hviezdy, keďže nikdy nevieme kedy sa rozsvietia a kedy zhasnú. Zaneprázdnený workoholik hľadajúci rovnováhu medzi povinnosťami a zábavou. Amatérsky filozof, ktorý sa snaží pochopiť svet,....neviem všetko, ale na pár vecí som v živote už prišiel. Ak ťa nepreklína aspoň jeden človek, potom nežiješ správne. Väčšina sexi žien, sa nikdy nedozvie či sú zaujímavé alebo nie. Peniaze ti nekúpia šťastie ale vyriešia 95% problémov, ktoré ťa robia nešťastným. Neviem či verím v lásku na prvý pohlaď, ale verím, že medzi dvoma ľuďmi môže vzniknúť chémia hneď od začiatku a môžu si rozumieť tak akoby sa už poznali roky. Rád spoznám niekoho úžasného, komunikatívneho, inteligentného ba aj trochu tvrdohlavého, pre záchvaty slovných hádok a krásne udobrovanie. Samozrejme za určitých podmienok, tvoje páry topánok nestoja viac ako moje auto, nehľadáš kamaráta na písanie ale niekoho na reálne stretnutie a tvoj zmysel pre humor je dosť dobrý nato aby si si nemyslela, že som totálny hulvát. Jedného dňa, keď ťa tvoje deti zavezú do domova dôchodcov, nemusíš ľutovať, že si ma nespoznala ale ľutuj to, že si nemala ani odvahu mi napísať ;)

top inzerát

Dušan

Streda 27. 09. 2017 15:16:17, #1121891
odpovedať na inzerát

Dušan hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 34 do 40 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Pozdravujem všetky hľadajúce. Som VŠ, slobodný, bez záväzkov. Touto cestou by som sa rád zoznámil s milou ženou, ktorá sa vie optimisticky pozerať na svet a s ktorou by sme si boli vzájomne oporou v živote. Aj keď sa tieto veci zdajú obyčajné a všedné, nie je to tak. Viac si o sebe napíšeme vo vzájomnej komunikácii, takže nie je potrebné sa rozpisovať. Dúfam, že Ťa nájdem.

top inzerát

Luca12

Pondelok 18. 09. 2017 12:44:12, #1158338
odpovedať na inzerát

Luca12 hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 26 do 35 rokov, nemala by mať viac ako 70 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Ahoj, po ukončenom vzťahu sa chcem posunúť ďalej a nájsť niečo lepšie. Som rozhodný, zodpovedný, nebojácny bojovník som zmyslom pre humor :) Vychodil som školy, rozbehol kariéru, precestoval svet a všetko čo mam chcem zdieľať s niekým úžasným. Ty by si mala byt šarmantná, jemná, inteligentná, verná... vnútorná krása, komunikatívnosť (VSnopost), optimizmus, nutnosť, sympaticky zjav plus. Nemám záujem si niekým písať mesiace, ako to možno robia iní ak si budeme sympatickí onlineovo, rád by som ta spoznal osobne, možno osudovo :)

top inzerát

milan

Utorok 07. 03. 2017 13:34:53, #1095364
odpovedať na inzerát

milan hľadá ju na vážne zoznámenie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Rad by som spoznal vesele,prijemne,tolerantne dievca. Som sympaticky,vesely,komunikativny muz, mam rad sporty rozneho druhu, v zime rad lyzujem, v lete plavam a bikujem. Rad sa pridam aj na bedminton, tenis. Milujem more a aj turistiku v horach. Vo volnom case moze byt kino, stretnutie s priatelmi, rad spoznavam cudze krajiny a ludi. Ak mas rovnake alebo podobne zaujmy, napis nieco o sebe. Ak mas ine zaujimave zaluby, tak sa rad pridam:).Ved zazitky je najlepsie zdielat vo dvojici.

1 - 10 z 28681 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.373 sec