Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - vážne

zoznamka.sk > on hľadá ju - vážne

1 - 10 z 28668 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

top inzerát

otto88 profil

Štvrtok 16. 11. 2017 18:45:12, #1158702
telefón: 903565760

otto88 hľadá ju na vážne zoznámenie. Na veku nezáleží, nemala by mať viac ako 75 kg a na výške nezáleží.

Pekný deň prajem , tou to cestou si hľadám priateľku, partnerku v mojich rokoch. Mám 42 rokov som slobodný bez zaveskoú . Z okolia TO , PE, NR, PD , PN. viac...

top inzerát

modrooký

Štvrtok 16. 11. 2017 09:04:38, #1161294
odpovedať na inzerát

modrooký hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 34 do 44 rokov, nemala by mať viac ako 63 kg a nemala by mať viac ako 173 cm.

Rád by som sa zoznámil so štíhlou sympatickou ženou, s ktorou si budeme mať čo povedať a ktorej hovorí niečo slovo láska, porozumenie, vzájomný rešpekt, ktorá túži po každodennom objatí a chce byť ľúbená, ženu ktorú by som chránil, pre ktorú by som budoval domov a s ktorou by sme vytvorili novú rodinu. Mala by byť nezadaná,alebo rozvedená, môže mať aj jedno dieťa, ale hlavne nefajčiarka. Som rodinne založený úprimný zodpovedný muž športovej postavy. Ak si sa našla budem rád keď napíšeš.

top inzerát

tvojdrakula profil

Streda 15. 11. 2017 21:44:02, #1161271
odpovedať na inzerát

tvojdrakula hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať menej ako 31 rokov, nemala by mať viac ako 60 kg a na výške nezáleží.

Chcel by som sa zoznamit alebo lepsie povedane najst nejaku fajn babu z Košic alebo okolia Hoc aj na kamaradstvo mozno po vzajomných sympatiach aj vztah. Meriam 185cm, Mam 36 rokov, Pracujem,mam vlastný byt, mam syna v pubertalnom veku v striedavke cize ked mas dieta nieje to problem. Som slobodný.Rad cestujem, milujem Taliansko preto tam chodim velmi casto. Mam rad turistiku,s oblubou navstevujem hrady na SR a pod.. Ak mas do 35rokov, si zdravo sebavedoma ,uprimna,rada sa bavis,rada cestujes tak napis. viac...

top inzerát

Highlander

Nedeľa 12. 11. 2017 08:33:06, #1161097
odpovedať na inzerát

Highlander hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 20 do 40 rokov, na váhe nezáleží a nemala by mať menej ako 165 cm.

Hľadám: Pevný charakter, Jemnosť, Oddanosť, Kultivovanosť, Úprimnosť, Láskyplnosť, Intelekt, Nehu, Vytrvalosť, Duševnú hĺbku, Stabilitu, Čistú minulosť. Hľadám možno poslednú čo vytrvala v toľko zaznávanej kategórii "popolušiek", aby som v nej postupom času objavil svoju princeznú :-) Že život dnes nie je o tom? Nuž, je to náš život a ten bude taký, aký si ho sami spravíme. Vzťah je o budovaní a vytrvaní, záleží len na nás dvoch, našom prístupe a charaktere. A práve v tom nepripúšťam kompromisy, takže sa prosím ozvi len vtedy ak sú Ti skutočne blízke všetky vlastnosti z tej prvej vety. Základy sú najdôležitejšie, v bežnom živote už potom nepôsobím tak rigorózne :-) Som vcelku prítulný, nevýbušnej pokojnej povahy, taký viacdimenzionálny, premyslený, ale aj spontánny. Rád by som s Tebou cestoval, hoci aj víkendové potulky, turistika, plávanie či wellness, trocha bicykel, lyže, golf, trocha viac kultúrne podujatia, koncert, divadlo, ešte viac prechádzky mestom, kávičky, vzájomné rozhovory, všetky odtiene fyzickej náklonnosti... Som slobodný, bezdetný, myslením a pôvodom relikt historickej vyššej-strednej vrstvy (výzorovo a finančne už pomenej:-)) Neznášam hrubosť, tuposť, aroganciu, neúprimnosť a povrchnosť. Moje zlé vlastnosti? Pasívny, zadumaný, elitársky konzervatívny individualista, strácajúci sa v detailoch, s nábehom na kontrolu svojich výdavkov (takže zlatokopky zbohom), oneskorený časový manažment a (kultivované!) vychutnávačstvo :-) A v určitých veciach neoblomný.. Takže ak som Ťa -napriek všemožnej snahe- ešte doteraz neodradil, spĺňaš, myslíš a chceš, budem veľmi rád ak sa ozveš, bola by škoda to neskúsiť... ;-) Teším sa na Teba!

top inzerát

Matúš

Štvrtok 09. 11. 2017 09:42:12, #1160951
odpovedať na inzerát

Matúš hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 27 do 38 rokov, nemala by mať viac ako 80 kg a nemala by mať viac ako 170 cm.

Ahoj, veľmi rád by som sa zoznámil a nadviazal úprimné priateľstvo s prijemnóu ženou z okolia Brezna.

top inzerát

Jozef

Utorok 07. 11. 2017 13:03:19, #1160881
odpovedať na inzerát

Jozef hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 38 do 46 rokov, nemala by mať viac ako 76 kg a mala by mať od 166 do 176 cm.

.Chcel by som si touto cestou nájsť vážnú známosť.Niesom zatrpknutý,zničený životom,znechutený dnešnou dobou a preto nechcem žiť sám.Chcem viesť plnohodnotný život zo ženou s ktorou si budem rozumieť,Občas išiel na výlet,,na spoznávací zájazd atd..Mala by mať vysporiadanú minulosť,.Napíšem niečo o sebe.Som dlho rozvedený,46r. s vysporiadanou minulosťou.Dve dospelé deti.Celý život pracujem.Som zachovalý,inteligentný nefajčiar s vlastným bývaním.Odpoviem všetkým,čau.

top inzerát

hľadám

Štvrtok 12. 10. 2017 11:03:46, #1092044
odpovedať na inzerát

hľadám hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 35 do 52 rokov, mala by mať od 50 do 70 kg a mala by mať od 168 do 178 cm.

Deň bez lásky je zbytočne prežitý deň. Život bez lásky je zbytočne prežitý život. Hľadám ju, lásku. Mám predstavu o nej – inteligentná, sympatická, štíhla, len Bratislavčanku do +-50. Bez deti alebo deti už vyleteli z hniezda, chce teraz vychutnávať život pre seba. Ktorá dokáže žiť tvorivo, darovať a prijímať prekvapenia. Má už v živote skoro všetko. Chýba jej len čo aj mne – druhá polovička. Čakateľka na sponzora neprichodí do úvahy. Čo hľadám, to aj ponukám. Minulosť mám vyrovnanú, rozvedený, štíhly, vraj neškaredý, VŠ. Mám záujem o pekné maličkosti v bežných dňoch – prechádzky, umenie, divadlo, slnko, dážď, spoločnú rannú či večernú kávičku, porozumenie v očiach oproti, úsmev, jemný dotyk. Mám záujem predovšetkým o blízkeho človiečika vedľa, ktorý rozumie mi, ale ja mu. Všetko ostatne bude. Privítam na začiatok údaje, ktoré som uviedol úž tu. Možno aj trošku viac. Najväčším rizikom tohto kratučkého života je neriskovať vôbec.

top inzerát

Todd

Streda 11. 10. 2017 16:40:03, #1159504
odpovedať na inzerát

Todd hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 25 do 35 rokov, nemala by mať viac ako 65 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Keď sa ma niekto spýta ako sa mi darí zaklamem, poviem, že dobre pretože v skutočnosti sa mám oveľa lepšie. Možno trochu arogantné, možno preto, že taký naozaj som. Nepolepšiteľný romantik, ktorý verí, že láska a vášeň sú ako padajúce hviezdy, keďže nikdy nevieme kedy sa rozsvietia a kedy zhasnú. Zaneprázdnený workoholik hľadajúci rovnováhu medzi povinnosťami a zábavou. Amatérsky filozof, ktorý sa snaží pochopiť svet,....neviem všetko, ale na pár vecí som v živote už prišiel. Ak ťa nepreklína aspoň jeden človek, potom nežiješ správne. Väčšina sexi žien, sa nikdy nedozvie či sú zaujímavé alebo nie. Peniaze ti nekúpia šťastie ale vyriešia 95% problémov, ktoré ťa robia nešťastným. Neviem či verím v lásku na prvý pohlaď, ale verím, že medzi dvoma ľuďmi môže vzniknúť chémia hneď od začiatku a môžu si rozumieť tak akoby sa už poznali roky. Rád spoznám niekoho úžasného, komunikatívneho, inteligentného ba aj trochu tvrdohlavého, pre záchvaty slovných hádok a krásne udobrovanie. Samozrejme za určitých podmienok, tvoje páry topánok nestoja viac ako moje auto, nehľadáš kamaráta na písanie ale niekoho na reálne stretnutie a tvoj zmysel pre humor je dosť dobrý nato aby si si nemyslela, že som totálny hulvát. Jedného dňa, keď ťa tvoje deti zavezú do domova dôchodcov, nemusíš ľutovať, že si ma nespoznala ale ľutuj to, že si nemala ani odvahu mi napísať ;)

top inzerát

Dušan

Streda 27. 09. 2017 15:16:17, #1121891
odpovedať na inzerát

Dušan hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 34 do 40 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Pozdravujem všetky hľadajúce. Som VŠ, slobodný, bez záväzkov. Touto cestou by som sa rád zoznámil s milou ženou, ktorá sa vie optimisticky pozerať na svet a s ktorou by sme si boli vzájomne oporou v živote. Aj keď sa tieto veci zdajú obyčajné a všedné, nie je to tak. Viac si o sebe napíšeme vo vzájomnej komunikácii, takže nie je potrebné sa rozpisovať. Dúfam, že Ťa nájdem.

top inzerát

Luca12

Pondelok 18. 09. 2017 12:44:12, #1158338
odpovedať na inzerát

Luca12 hľadá ju na vážne zoznámenie. Mala by mať od 26 do 35 rokov, nemala by mať viac ako 70 kg a nemala by mať viac ako 180 cm.

Ahoj, po ukončenom vzťahu sa chcem posunúť ďalej a nájsť niečo lepšie. Som rozhodný, zodpovedný, nebojácny bojovník som zmyslom pre humor :) Vychodil som školy, rozbehol kariéru, precestoval svet a všetko čo mam chcem zdieľať s niekým úžasným. Ty by si mala byt šarmantná, jemná, inteligentná, verná... vnútorná krása, komunikatívnosť (VSnopost), optimizmus, nutnosť, sympaticky zjav plus. Nemám záujem si niekým písať mesiace, ako to možno robia iní ak si budeme sympatickí onlineovo, rád by som ta spoznal osobne, možno osudovo :)

1 - 10 z 28668 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.474 sec