Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - mailovanie

zoznamka.sk > on hľadá ju - mailovanie

1 - 10 z 949 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

Romantik profil

Štvrtok 22. 03. 2018 14:57:44, #1167946
odpovedať na inzerát

Romantik hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Hľadám úplne obyčajnú ženu najradšej s takou vyššou postavou väčším poprsím na dlhodobý perspektívny vzťah, ktorá sa dokáže tešiť z úplných maličkostí, teda je skromná a chce od života iba to aby ju mal niekto rád. Veď život nemá veľký zmysel, keď ho žiješ iba sám pre seba a preto hľadám niekoho, pre koho by som žil ten svoj. Môžeme začať napríklad spoločným trávením času a len tak si posedieť si pri čaji či káve a porozprávať sa spolu o živote, o radostiach, bolestiach, starostiach a o hocičom čo nás bude baviť a v čom si budeme rozumieť alebo spolu ísť na spoločnú prechádzku či výlet do prírody alebo do múzea na starodávný hrad či zámok alebo na zrúcaninu, a takto si postupne na seba zvykať a potom sa stretávať častejšie a častejšie až každodenne a potom môžeme prejsť na spoločné spolužitie pod jednou strechou. Dúfam, že spoznám sympatickú inteligentnú najradšej takú ženu s vyššou postavou a s veľkými prsiami s ktorou si budeme spolu rozumieť a tiež si mať aj čo povedať a budeme si aj vzájomne sympatickí. Ak sa cítiš tiež sama, napíš a určite nájdeme na sebe niečo spoločné. Ja som 54 ročný / ale fakt na to nevyzerám / nazadaný bezdetný muž z Bratislavy. viac...

Mailovanie

Štvrtok 22. 03. 2018 09:32:37, #1167940
odpovedať na inzerát

Mailovanie hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Hľadám ženu na mailovanie. A čo je to vlastne to mailovanie? Ľudovo preložené do slovenčiny, je to elektronické poštovanie. Hľadám teda ženu na výmenu pošty elektronickou formou. Ale akej pošty? Humornej? Vážnej? Zvedavej? Krátkej? Dlhej? Čaká nás len výmena pošty a nikdy sa neuvidíme? Asi áno, väčšinou to tak býva, píšu Vám ľudia z veľkej diaľky a chcú si len písať a písať. Je to málo alebo veľa? Aj ,,len“ písanie môže mať svoje čaro, zmysel, môže pobaviť, poučiť, ale je veľmi náročné, aby sa našli takí dvaja ľudia na písanie, aby to fungovalo čo najlepšie. Akoby asi malo fungovať ideálne mailovanie? Písať si o tom, aký sme mali deň? Alebo si každý deň nájsť nejakú všeobecnú tému, ktorá sa netýka len tých dvoch ľudí, ktorí si píšu? Vymieňať si fotografie? Písať si nejaké básne? Spolu sa učiť cudzí jazyk? Plánovať nejakú reálnu aktivitu? Zavolať si? Čo vlastne človek hľadá pri mailovaní? Chce sa cez mailovanie dostať niekam ďalej? Stretnúť sa reálne? Veľa otázok, veľa nejasností. Premýšľam, zvažujem, čo je to mailovanie, čo od neho očakávam, očakávame, aké by to malo byť. Takže hľadám ženu na mailovanie a uvidím, aké to bude.

Chlpatahrud

Streda 21. 03. 2018 16:02:21, #1167895
odpovedať na inzerát

Chlpatahrud hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Si žena a mala by si záujem o písanie v trvaní niekoľkých minút, hodín, dní alebo aj týždňov? Viem, nie je to ľahké, aby si dvaja ľudia písali dlhšie ako pár minút a to hlavne preto, že už po pár minútach začne mužovi alebo žene niečo vadiť. Nájsť dnes človeka, ktorému by niečo nevadilo, je prakticky nemožné, ale verím tomu, že sa to ešte ako tak dá. Touto cestou teda hľadám na písanie ženu, ktorej by nevadilo ani to, že niektorí muži majú chlpatú hruď, že im vekom vypadávajú vlasy, že sú fyzickí silnejší ako ženy, že chodia na kúpalisko hore bez a veľa iného, čiže aj povahové rozdiely. Ak si prirodzená a humorná žena, svoje rôzne klady a negatíva vieš hodiť za hlavu, to znamená, že nie si namyslená zo svojich kladov, neprepadne ťa hystéria, keď máš strapaté vlasy pri raňajšom vstávaní a nevadí ti ani cestný výtlk, tak mi môžeš napísať, budem sa tešiť na možné písanie medzi Tebou a mnou, čiže medzi mužom a ženou.

bv

Utorok 20. 03. 2018 19:11:53, #1167855
odpovedať na inzerát

bv hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Som zdravy, slusny, citlivy, disketny muz s potrebou si popisat, obcas sa stretnut. Ocakavam uplne zdravie ak ti na niecom skutocne zalezi... Ps: len seriozne

Peter

Sobota 17. 03. 2018 19:48:30, #1167661
odpovedať na inzerát

Peter hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahoj neznáma žena, rád si s Tebou popíšem, ak budeš mať záujem. Viac menej si nekladiem takmer žiadne podmienky, veď ak si budeme písať, tak čas rýchlo ukáže, či nám to pôjde:). Jednu podmienku však mám, mala by si byť ženou, ktorá si rada popíše s mužom aspoň jeden deň. Viac ako jeden deň by bol úspech a viac ako týždeň zázrak:) A že by som predsa pridal nejaké ďalšie podmienky?:) Ale nie, pôsobil by som divne, veď som už v druhej vete môjho inzerátu uviedol, že si podmienky nekladiem:), veď to je stres, stále byť pod ťarchou nejakých podmienok, požiadaviek, čo sme to len za ľudia, že stále niečo hodnotíme, stále na niečo kladieme nároky, požiadavky, podmienky?:)

Wilbur

Piatok 16. 03. 2018 15:28:08, #1167597
odpovedať na inzerát

Wilbur hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Nie som priveľmi vážny a takú ženu ani nehľadám. Skôr hľadám ženu s príbehom a trochou nadhľadu. A nemusíme byť spriaznené duše ani osudové spojenie. Možno si len vymeníme pár pesničiek. Preto by bolo fajn, keby si nejakou začala. Nemusíš ju spievať, stačí link na youtube. Možno počúvaš zaujímavú hudbu a to je najlepší začiatok. Buď vydatá, detná, bezdetná, ďaleko, blízko, nezáleží. Ak máš pocit, že sa máš o čo podeliť, že si v živote zažila už niečo zaujímavé a teraz máš s čím obchodovať, smelo napíš. Možno si okrem pesničiek vymeníme aj pár zážitkov, skúseností a myšlienok. Nerob gramatické chyby, lebo cez to sa nedokážem preniesť. Maj depresie, letargie, melanchólie, záchvaty radosti, smiechu, plaču, nezáleží. Všetko zaujímavé je hodnotné. Píšem pekne, vytváram zdanie hlbokého, ale skôr som plytký. Nie som naivný. Ku všetkému mám čo povedať a niekedy mám k témam aj príbehy. Emocionálne som okriplený, ale nie je to badať v bežnej konverzácii. Iste, bolo by krásne, keby sme sa po čase chceli aj vidieť. Nie som ohyzdný, skôr naopak, preto sa tomu nebránim.

mario

Streda 14. 03. 2018 08:00:50, #1167477
odpovedať na inzerát

mario hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Stratiť svoju dušu je to najhoršie, čo sa nám môže stať.

Clovek

Sobota 10. 03. 2018 11:01:10, #1167292
odpovedať na inzerát

Clovek hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Dobrý deň milé dámy, Podávam si tento inzerát z dôvodu, že by som si rád písal so ženou na rôzne témy, ktoré by nás zaujali a tie by sme mohli rozoberať jednu minútu, jednu hodinu a možno aj dlhšie. Páčil by sa mi takýto typ písania. Aj keď si uvedomujem, že lepšia by bola realita, stretnúť sa s človekom aspoň na pár minút je pravdepodobne zaujímavejšie ako si s človekom len písať a pritom ho nevidieť a ani nepočuť. Ale aj písanie môže mať svoje čaro, ak si dvaja rozumejú a písanie ide tak ľahko, samo od seba a človek nemá pocit, že je to nefunkčné, že sa dvaja ľudia písmenkovo akosi nevedia zladiť, čo sa prirodzene často stáva. Nehľadám si týmto písaním možnú manželku a ani nič podobné, nemyslím si, že všetky inzeráty musia byť práve o tomto. Ale na druhej strane by som si radšej písal so ženou, ktorá je slobodná alebo rozvedená, písanie s vydatými ženami je také zvláštne, neviem sa pri ňom tak uvoľniť, mám pri ňom taký zvláštny pocit. Pár slov o mne. Baví ma napríklad nemčina, výlety, fotenie, šport, povahovo mám svoje negatíva, ale aj pozitíva ako asi každý človek. Nechcem tu písať, aká by si mala byť a aká by si nemala byť, neviem to takto presne špecifikovať. Alebo áno? Tak napríklad by si mohla byť prirodzená, milá, príjemná aj so zmyslom pre humor a možno by si mohla mať rada jedno moje hobby, ktoré som vymenoval vyššie. Tak sa teším na prípadné odpovede a možno práve ty a ja si budeme písať.

Kamarat

Piatok 09. 03. 2018 10:36:08, #1167242
odpovedať na inzerát

Kamarat hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Som zadany muz s jednym zavazkom a hladam si kamaratku na mailovanie. Ak sa citis sama a nemas sa s kym porozpravat, tak si mozme kludne pisat. Dobry kamarat vzdy padne vhod, ked sa clovek citi nepochopeny a sam.

Marsi

Streda 07. 03. 2018 18:05:48, #1167171
odpovedať na inzerát

Marsi hľadá ju na mailovanie. Na veku nezáleží, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Dobry den. Hladam zenu,mladsiu, starsiu, na veku nezalezi,na obcasne pisanie o veciach beznych aj netradicnych,cas ukaze ci aj nieco viac.Mam rad uprimne zeny,ktore si idu za svojim cielom,maju v zivote urcene priority a su same sebou.Deti su zmyslom zivota,takze ak mas deti je to vitane ;)

1 - 10 z 949 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.367 sec