Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

ona hľadá jeho - vážne

zoznamka.sk > ona hľadá jeho - vážne

1 - 10 z 12208 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie

top inzerát

DorotheaBA

Nedeľa 28. 09. 2014 12:32:42, #1087298
odpovedať na inzerát

DorotheaBA hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 29 do 37 rokov, na váhe nezáleží a mal by mať od 184 do 250 cm.

Vysoká príjemná a verím, že i sympatická dlhovlasá žienka, ktorá vie, čo chce, hľadá práve Teba – vysokého, príjemného muža na úrovni vo veku nad 29 rokov. Hľadám Ťa možno na neobvyklom mieste, ale... a vlastne nie, INAK! Som usmievavá nežná vášnivá bláznivá, možno aj trošku (veľmi) sexi, žienka na určitej životnej, pracovnej i duševnej úrovne, plná optimizmu, ktorá i keď už veľakrát vo svojom živote spadla na zadok (a niekedy aj na ústa), tak sa snaží mať vždy úsmev na tvári. Milujem život, milujem smiech, milujem pohodu, milujem domov, milujem vášeň, milujem nehu, milujem bozky, milujem dobré jedlo, milujem farby... a čo miluješ ty? Už sa mi nechce absolvovať ďalšie tragické rande, 28 rokov tragédie stačilo, tak sa snaž(me) ;) Rada Ťa spoznám. WARNING: Na strohé odpovede, odpovede gramaticky nesprávne a odpovede, kde je uvedené len telefónne číslo a pri tom zúfalá veta „zavolaj!“ NE-OD-PO-VE-DÁM. :)

top inzerát

:-)

Sobota 27. 09. 2014 23:27:57, #1087775
odpovedať na inzerát

:-) hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať viac ako 45 rokov, na váhe nezáleží a nemal by mať menej ako 175 cm.

Zdravím muža, ktorého tieto slova oslovia. Nie som ani krásna, ani bohatá, som žena, ktorá by tiež bola rada milovaná. Ak si úprimný, dokážeš ľúbiť s úprimným a dobrým srdiečkom, napíš mi. Nemusíš byt ani bohatý, ani krásavec, lebo ja stále verím, že v každom z nás može byť niečo pekné. Len nech si úprimný, tolerantný, veselý a hlavne chápavý. Ak sa ozveš budem len rada. Každé pekné slovo poteší. Ďakujem :)

top inzerát

ada3211 profil

Piatok 26. 09. 2014 20:07:32, #1088407
odpovedať na inzerát

ada3211 hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 33 do 45 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahojte, najde sa spravny sympatak so spravnym a zodpovednym pristupom k zivotu ,so zmyslom pre humor,ale i rodinu,aktivnym sposobom travenia casu ...tak sa ozvi a spoznajme sa :-) viac...

top inzerát

Bacula

Piatok 26. 09. 2014 08:54:00, #1088358
odpovedať na inzerát

Bacula hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 30 do 45 rokov, na váhe nezáleží a nemal by mať menej ako 180 cm.

Zdravím duše poletujúce okolo,ktoré sa nachvíľu zastavili práve tu:-) Prečo som sa tu vyskytla? Pretože mi už moje single rozpoloženie ide na city. Potrebujem blízkeho človeka, s ktorým sa dá deliť o život. Muža, ktorý vie o čom píšem a ujasnil si už životné priority a zbadal, že život nie je o chlaste, kamošoch a futbale. Hľadám skôr introverta, niekoho,kto má rád umenie, vážnu hudbu, prírodu, rád číta a nepohrdne ani dobrou poéziou,prípadne vie, čo je haiku:-) Ja viem, že práve toto miesto nie je také,kde sa takýchto typov vyskytuje hojnosť, ale aj tak som sa rozhodla skúsiť to. Čo sa týka mojej osoby: som bacula, rada varím aj jem a mám rada ľudí,ktorí si neupierajú potechy života, nech sú akékoľvek. Čo sa týka popisu hľadaného introverta, tam spadajú aj moje záujmy,takže to nebudem duplikovať. Týmto by som vás chcela požiadať, aby mi nepísali nezrelí a zábavy chtiví chlapci, ktorí majú problém sami so sebou. Skrátka ma poteší dospelý a zrelý (nie prehnitý) človek, ktorý vie, prečo je tu a čo by chcel objaviť. Teším sa,tak opatrne zatiaľ.....;-)

top inzerát

wildLITTLEcat profil

Štvrtok 25. 09. 2014 19:08:03, #1084555
odpovedať na inzerát

wildLITTLEcat hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 28 do 36 rokov, na váhe nezáleží a mal by mať od 185 do 220 cm.

Možno zúfalé, ale niekedy to tak zariadi sám život. Hľadám Ťa na mieste kam by som sa nikdy neuchýlila... ja - verím, že sympatická - vysoká dlhovlasá rusovláska s potmehúdskymi očkami so vzdelaním, dravosťou v práci,nežnosťou v srdci, starostlivosťou v duši, no smútkom na svojich ramenách... Som mačiatko (alebo ak chceš, tak aj úspešná žena), ktoré nemá možnosti v cudzom meste si nájsť spriaznenú dušičku v realite. Si tu a spĺňaš vekové, výškové a geografické požiadavky uvedené vyššie pri inzeráte? Napíš mi, ak áno :) viac...

top inzerát

Tara

Štvrtok 25. 09. 2014 15:06:43, #1020128
odpovedať na inzerát

Tara hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 35 do 40 rokov, na váhe nezáleží a na výške nezáleží.

Ahoj, chcela by som žiť normálny život...život kde ráno vonia kakao a káva...kde keď si budem čistiť zuby budem s úsmevom sledovať to nekonečné vysvetľovanie prečo je fajn umývať si tie malé zuby aspon tri minúty...a prečo je fajn umyť si z tej malej pusy aj to kakao...normálny život, kde jeden z nás potom odvezie tú najnádhernejšiu súčasť môjho života do školy...život kde sa tešíš domov...a keď odomkneš dvere zakričíš, že halóóóó som doma je tu niekto...a z vnútra sa ozve no predsa my a ešte jeden veľký pes :-) a o chvíľu už pri vôni niečoho veľmi chutného rozoberá, že škola by mala zmeniť pravidlá, lebo domáce úlohy zaberajú deťom veeeeeľa času , ktorý môžu venovať radšej legu...po nekonečnom vysvetľovaní môžeme ísť na gaštany...a možno vziať aj šarkana...a potom bude večer...na okno budú dopadať kvapky dažďa...bude fúkať ten jesenný vietor...ja vo svojom modrom župane nakuknem do izby kde spokojne spí tá najnádhernejšia sôčasť môjho vlastne už nášho života....vyberiem si gumku z vlasov...prinesiem z chladničky syr a olivy a možno aj nezdravú kolu...a po nič neprinášajúcom prepínaní televízneho programu sa budem milovať s niekym o kom si budem istá, že ak by prišli aj mimozemšťania, alebo Rihanna tak on na prvom mieste v živote ľúbi mňa a môjho syna...a ak by raz sa niečo veľmi zlé stalo, ja budem vedieť, že keď sa otočím je tu...a on bude cítiť to isté...a potom príde ráno...a že bože malý potrebuje do školy tekvicu budú robiť strašidielka....no iba normálny život...možno sa nájde niekto kto by chcel podobný...

top inzerát

Lily

Štvrtok 25. 09. 2014 14:44:43, #1088281
odpovedať na inzerát

Lily hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 33 do 45 rokov, mal by mať od 75 do 95 kg a mal by mať od 173 do 200 cm.

Som aktívna, temperamentna, priama a úprimná.... mám rada spoločnosť , milujem šport hlavne lyže a korčule rada plávam,hýbem sa a mám kopec športových aktivít, rada chodím na výlety, mám vzťah k psíkom , milujem hokej a chodím aj na zapasy , chodím rada na prechadzky,milujem more a teplo ale aj zimu a sneh na horách a je toho ešte kopec... Zaujímam sa o niekoho kto má podobné záujmy a aktivity , vzťah k psíkom, má rád výlety, šport(zo športov hlavne korčule, lyže) a celkovo rad športuje, hýbe sa žije aktívne a nesedí doma na zadku ;) a jeho predstava stráveného voľného dňa a oddychu nie je v polohe ležmo pri TV či nete. Spoločné záujmy sú niečo na čom sa dá stavať ďalej..... Foto pošlem na výmenu. Na stručné odpovede, odpovede , gramaticky nesprávne odpovede a odpovede , kde je uvedené ltelefónne číslo a „zavolaj!“ NE-OD-PO-VE-DÁM. :)

top inzerát

patracka

Štvrtok 25. 09. 2014 14:00:44, #1088033
odpovedať na inzerát

patracka hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať viac ako 30 rokov, na váhe nezáleží a nemal by mať menej ako 160 cm.

Zdravím všetkych pánom, mužov a chlapcov, ktorý zablúdia na tuto stránku ;-) Hľadá Vás veselá, inteligentá, vraj pekná a veľmi skromná :)) ... ale som sama a týmto krokom - inzerátom to čiastočne chcem, zmeniť. nebudem tu písať koho hľadám najdi si mňa 40/158/70 VŠ.

top inzerát

Náhoda

Streda 24. 09. 2014 11:09:04, #1086211
odpovedať na inzerát

Náhoda hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 47 do 55 rokov, mal by mať od 80 do 100 kg a mal by mať od 175 do 200 cm.

Ak zablúdiš náhodne na tieto stránky sympatický, vzdelaný, zabezpečený, športovo a rodinne založený, ktorý už nechce byť sám na dni všedné, ale i sviatočné, ktorý si cení lásku, nehu, vernosť a porozumenie, rada Ťa spoznám...

top inzerát

jaja8886155 profil

Streda 10. 09. 2014 21:27:46, #1068693
odpovedať na inzerát

jaja8886155 hľadá jeho na vážne zoznámenie. Mal by mať od 27 do 30 rokov, mal by mať od 75 do 80 kg a mal by mať od 180 do 182 cm.

Citlivá ,slobodná ,hlboko veriaca a celkom dobre vyzerajúca so zmyslom pre rodinný život.. napriek všetkým ranam osudu...mám stále chuť žiť a zažiť lásku ,ktorú v živote nevie nič nahradiť...Žijem a pracujem v PO . Rada hrám na gitare , volejbal ,prechádzky ,v kine dobrý film a po ňom dobru pizzu a čaj ,tiež rada varím.........Hľadám príjemného ,skôr veriaceho a ukecaného chalana ,ktorý mi bude veľkou oporou v mojom živote...Ak som ťa zaujala ,tak napíš...“BUDEM RADA“ viac...

1 - 10 z 12208 najnovšie | < novšie | staršie > | najstaršie
 
0.199 sec