Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

on hľadá ju - vážne

zoznamka.sk >on hľadá ju - vážne > podrobnosti k inzerátu

Detail inzeratu

byHEART poslať priatelovi vytlačiťUtorok 06. 02. 2018 2018 20:50:01, Zvýrazniť #1154246
Vek: 25
Váha: 70hľadá
Výška: 176Vek: 0 - 45
Mesto: Bratislavský (Bratislava - okolie)Váha: 0 - 80
Kontakt: schránka (klikni)Výška: 0 - 176

Život ? Život je pre mňa predovšetkým výzva. Život nás dokáže niekedy poriadne skúšať. Avšak najpodstatnejšie je to, aký postoj zachováme. Hoci mám 24 rokov. V skutočnosti som na inej vekovej úrovni. Určité životné situácie ma naučili byť vďačný za všetko. Vďaka tomu sa mi oveľa ľahšie zvláda riešiť problémy, hoci otázka znie: čo je to problém ?

Priateľstvo, rodina, láska sú pre mňa veľmi dôležité hodnoty v živote, avšak mojím životným štýlom je podnikanie, ktoré robím SRDCOM. Podnikanie nie je pre mňa len ŽIVOTNÝM ŠTÝLOM, ale aj ŽIVOTNÉ DIELO, ŽIVOTNÉ POSLANIE ( tak, ako napríklad pre maliara jeho obrazy, pre športovca šport, pre speváka hudba).

Mám rád dobrodružstvo, resp. cestovanie, spoznávanie ľudí, návšteva divadla mi tiež nerobí problém. Som spoločenský typ človeka, avšak rád trávim čas v prírode, športom. Som energický typ človeka. Pre veľa ľudí som často tajomný, avšak pre ľudí v mojom živote som oporou :).

Nakoľko mám iný pohľad na život, iné záujmy ako moji rovesníci. Vo väčšine prípadov si rozumiem viac s ľuďmi staršími odo mňa. V mojich predchádzajúcich vzťahov boli ženy staršie odo mňa. Som presvedčený, že vek ako taký nie je najpodstatnejší. Ak má niekto niekoho rád. Nerieši jeho vek. Je šťastný, že môže tráviť so svojou polovičkou každú sekundu :).

Hľadám niekoho, kto je na podobnej vlne, ako ja. Osôbku, ktorá si vypočuje názory iných, avšak riadi sa sama sebou. Ženu, ktorú nezaujíma to čo si kto myslí, pretože vie, ako sa veci skutočne majú. Ženu, pre ktorú jej práca nie je len práca, ale záľubou, radosťou. Viem, že si:). Otázne však je, či ťa nájdem práve tu :). Prajem všetkým príjemný deň :).

Odpovedať

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Na túto adresu dostanete odpoveď!
Subjekt:
Text:
Opíšte kód z obrázka
 
0.387 sec