Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

ona hľadá jeho - vážne

zoznamka.sk >ona hľadá jeho - vážne > podrobnosti k inzerátu

Detail inzeratu

Plnožienka poslať priatelovi vytlačiťŠtvrtok 30. 11. 2017 2017 21:09:39, Zvýrazniť #1161096
Vek: 33
Váha: ???hľadá
Výška: ???Vek: 0 - ???
Mesto: Banskobystrický (Rimavská Sobota)Váha: 0 - ???
Kontakt: schránka (klikni)Výška: 0 - ???

Dobrý večer.

Rozhodla som sa skúsiť nemožné - nájsť v tomto virtuálnom priestore potenciálne blízku osobu:-) Keďže sa rada bavím otvorene a bez okolkov, prejdem k veci: hľadám vš-vzdelaného muža nad 25rokov, radšej chudej ako svalnatej telesnej konštitúcie, introverta, ktorý nepovažuje za vrchol blaha behať po baroch. Skrátka niekto, kto túži byť s osobou opačného pohlavia naladený na rovnakú frekvenciu.Práve som zistila, že čím jednoduchšie sa chcem vyjadriť, tým menej jednoducho to vyznieva:-D toť asi osobnostná črta.
niečo o mne: žena po 30ke, ktorá vie, čo chce. Rada by som našla muža, ktorý chce deti a rodinu (netvrdím, že vlastné, aj adopcia je podľa mňa vec normálna a pochopiteľná, takže nie som posadnutá zachovávaním svojej osoby za každú cenu pre budúce generácie:-D od toho sú tu zrejme osoby menej komplikované a viac zamerané na genetické odkazy.. mám rada situačnú srandu :-))
V prvom rade by ma enormne potešilo, ak by si toto prečítal človek, ktorému moje vyjadrovanie pripadá ako z vlastného sveta. A od toho bodu sa môžeme komunikačne posunúť ďalej. To je tá frekvencia o ktorej píšem v úvode. Fotka nie je problém, ale sústrediac sa na čítanie medzi riadkami, som ju nepovažovala za prioritnú.
Teším sa na Tvoju odpoveď..určite niekde existuješ, inak by to nedávalo zmysel :-D

Odpovedať

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Na túto adresu dostanete odpoveď!
Subjekt:
Text:
Opíšte kód z obrázka
 
0.124 sec