Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

ona hľadá jeho - spoločné záujmy

zoznamka.sk >ona hľadá jeho - spoločné záujmy > podrobnosti k inzerátu

Detail inzeratu

Správca poslať priatelovi vytlačiťPiatok 12. 01. 2018 2018 20:25:55, Zvýrazniť #1164393
Vek: 25
Váha: 44hľadá
Výška: 160Vek: 25 - 41
Mesto: Bratislavský (Bratislava - Podunaj. Biskupice)Váha: 44 - 85
Kontakt: schránka (klikni)Výška: 160 - 199

Čoraz viac sa zapletajú korbáčiky mojej epickej histórie. A čoraz menej prichádzam na začiatok; vyrástla som z elánu objasňovať moje dôvody. Takže môžem byť priama: zaujímavosť, podobnosť, mi je málo - hľadám rovnakosť. Uvidíme, ako dlho písmenká, a keď to bude mmm, nadšenie, potom z očú do očú.

Pokúsim sa napísať tie podstatné veci. Príklady zo života. Na internete ma zaujal doteraz jeden človek z fotografie. A keď sme sa stretli, nevyzeral ako na fotke :D. Do práce jazdím na bicykli, mám to obvykle tých tridsať kilometrov, alebo keď chcem, idem peši. Vstávam o štvrtej ráno. Večer venčím svojich psov, leonbergera a adoptovaného miešanca. Dotykový mobil som najprv odmietala, potom som ho chvíľu mala a dopadla tak, že nechcem veľkú placku. Vrátila som sa k svojmu starému, čo desiatky krát pacol na zem a stále funguje; hlavne je mini.

Deti nechcem. Menšie sú príjemné, viem ich mať veľmi rada, ale u mňa som sa rozhodla, že nebudú. Mám rada, keď je chlapec - muž tiež napevno dopredu rozhodnutý, že deti nechce. Zbožňujem šport. Momentálne idem skúšať nový, totiž na bicykli je mi pri troch stupňoch už trocha chladno, tak som si vymyslela niečo ešte lepšie.

Viem robiť veľa a rada robím, na domoch, stavbách, záhradách, rada sa naháňam z činnosti do činnosti. V byte som žila a už to neplánujem. Nie je pre mňa významný ani cieľ, ani cesta. Hádam smer - ešte lepšie pohyb a ešte lepšie prítomnosti, v ktorých sa nachádzam.

V mysli mám kľud, šíry a slnečný ako planinu. Oheň duše nevyhasol. Veľký kľud. Som ticho a všetko tajím, ale na tvári sa beztak všetko odráža, tam je napísaná celá hlava človeka, aj to, ako veľmi pooral svoju dušu, ak, ak. Možno vie byť vždy dobrý. Alebo aspoň rovnaký.

Nie som tu pre hocikoho a ani hocikto tu nie je pre mňa. Všimla som si, že vždy, keď sa niečo stane, čo nie je časté, je to vzácne a pochopiteľné. Nie som školáčka, aby som si písala s davom. Keď si budem myslieť, že to má zmysel, ozvem sa.

Vidím ľudí a vidím ich častejšie, ako by mi bolo asi milé, lebo som milovníčka samoty a Nietszcheho, studenej sprchy a studenej vody na pitie. Určite nie hovorím čajom, káve, alkoholu, cigaretám a omamným látkam. Ale už som sa naučila byť sama v skutočnosti stále. Žila som si to, o čom som mohla snívať. A behom tej doby som si splnila svoje sny. To už je samozrejme minulosť, ale nepovedala by som, že vďaka tomu viem lepšie žiť to, čo mám teraz. To je zase iný ostrov.

Málokedy si ma ľudia pýtajú. Ale keď, tak som tu iba iba pre nich a majú celú moju pozornosť a starostlivosť. Tí, čo prichádzajú do styku so mnou, žijú dlho. Vždy mám možnosť rozlúčiť sa s tým, kto zomiera. Zo starých rodičov som poznala jedného. No aj tak viem pliesť aj šiť, viem opraviť ručné čerpadlo, viem viazať strmienky, viem piecť a viem milovať život. Som fakt šťastná. Najviac ako môžem. Už nemôžem byť počas tých dní šťastnejšia. Sú to až blažené stavy, čo ja žijem, a možno ani neviem, ako to takto môže byť, keď ani toho slnka veľa nie je.

Mám modré oči, vlasy mi mení práve slnko od tmavých do svetlých. Práca pre mňa nie je dôležitá. Ani zdravie alebo šťastie. Z toho som sa už dávno dostala. Ten kľud je výborný. A ešte mier.

Popravde, možno som v spojení s jedným človekom a tento inzerát má byť viac spoveďou ako otázkou. Lenže nech na neho myslím priateľsky hoci najčastejšie, nie je súčasťou mojich dní. A tam potom rozmýšľam, či sa nemýlim. Tuším, že život je lepší, keď aj introvert ako ja zo seba niečo s niekým zdieľa. Napríklad s druhým introvertom. Ktorý má trebárs tiež len jedného najlepšieho kamoša - ako mám ja jednu najlepšiu kamošku, ale to je puto, kde si vravíme všetko a sme kamošky na večnosť.

Každý deň si niečo píšem, prečítam si zopár strán knihy, venujem sa domácnosti - rada usporadúvam veci, s tým, že už zostanú dokonalé. Život sa môže okamžite zvrtnúť. Som tvorca budúcnosti, keď si prajem, viac ma však zaujíma, čo sa môže stať, nie to, čo sú kvázi moje túžby. Najlepšie je, keď už na mňa ani splnenie priania nemá dopad. Keď som bez predsudkov. Keď som iba bdelá. Tak chcem prežiť svoj život - vedome.

Čo sa týka druhého človeka, je to takto: rozpoznám. A viem, nepotrebujem sa rozhodovať. Nikdy neváham. Občas chodím do divadla. Celkovo obšťastňuje ma pobyt vonku. Mám vždy otvorené okno. Najlepšie dokorán. V lete plávam kraula s plutvami. Fajn je aj jazda na koni. Považujem za príjemné, keď má človek svoju obľúbenú počitačovú hru. Ja mám Sims. Je mi sympatické, keď vie mladý človek spojiť predchádzajúce s prítomným. Keď vie pobudnúť pri ohni, prejsť hrebeňovkou, ale keď vie aj robiť práce okolo domu, keď sú práve treba - a tí, čo žijú v domoch, vedia, koľko je čoho stále treba. A keď vie aj mať svoju hru. Vyvenčiť psov, zahrať si s niekým oko, veľa vsadiť a veľa vyhrať, lebo mal práve šťastnú ruku, skrátka,,hľadám niekoho, koho som ešte nenašla - teda, možno.

Čo mi nič nehovorí: hudba, kino, čierna farba, biela farba, autá, výstavy, koncert, žiaľ aj zápasy, lebo vlastný šport je osobný zážitok, len sa dívať je ako byť oblakom. Podľa mňa existuje iba jedna farba. Ktorá je naozaj farbou. To je farba. Všetko ostatné je matné, také do pozadia. Na splynutie neviem s čím. Pre mňa existuje iba jedna z najtmavších farieb ohňa, alebo farba jabĺk. Sú veci, udalosti, zážitky, v ktorých nič nevidím, ktoré sú jednoducho prázdne. To sú pre mňa tie veci tuto hore. Akcie vonku sú lepšie v tom, že sú vonku a cítim, že som vonku.

Ahojte! A príjemný večer želám všetkým.

Odpovedať

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Na túto adresu dostanete odpoveď!
Subjekt:
Text:
Opíšte kód z obrázka
 
0.111 sec