Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

ona hľadá jeho - priateľstvo

zoznamka.sk >ona hľadá jeho - priateľstvo > podrobnosti k inzerátu

Detail inzeratu

Trapoška poslať priatelovi vytlačiťŠtvrtok 22. 03. 2018 2018 10:28:48, Zvýrazniť #1167944
Vek: 25
Váha: ???hľadá
Výška: ???Vek: 23 - 32
Mesto: Žilinský (Ružomberok)Váha: 0 - ???
Kontakt: schránka (klikni)Výška: 0 - ???

Hľadám chalana/muža na kamarátstvo (bez výhod). Jedine, že by si mi varil a ja ti na oplátku povysávala. :D Ocením zmysel pre humor (aj pre ten môj trápny-niekedy čierny/takže dúfam, že nie si humorový rasista). Takisto ocením aktívnosť a spontánnosť. Samozrejme aj ja som niekedy ako taká "líná" koala, ale semtam sa prebúdzam k životu a mám chuť niekde vybehnúť - či už do prírody, mesta, či Californie. (Samozrejme myslím pizzeriu) :D Inak bolo by fajn, keby neriešiš, čo si ľudia myslia a nie si žiadna princeznička. Samozrejme by bolo fajn aj keby nie si žiadny fanatik - náboženský alebo moderný typu NO PAIN, NO GAIN! alebo GYM IS MY LIFE. Proste normálny chalan, čo si nemá problém dať aj rezeň. (Síce aj ja chodím do fitka, ale nepreháňam, nesypem si polohrubú múku :D )
Dôležité je, že vážne hľadám niekoho LEN na kamarástvo+458 vykričníkov, kedže ja a babenky nejde moc dokopy. Nie som žiadna lezba ani mužatka, aj ja si rada poohováram a podobné ženské blbosti ale....ale muži mi prídu viac ako moja krvná skupina, kedže som vyrastala v chalanskej parte.
:D A kedže som tu už vymenovala všetky podmienky na teba, čo ponúkam ja?
-kozmetické produkty od Avonu, bambusové ponožky a bio vajcia z vlastného chovu. :D Srandujem, tak ak by som mala citovať mojich najbližších - som asociálna, trochu padnutá na hlavu a tak. Stačilo! Zistila som, že tu nemôžem menovať toľko negatív, aby sa vôbec niekto ozval. :D Radšej prejdime k časti, ako sa vidím ja. Takže 90-60-90. 90 cez hlavu, 60 cez členok a posledných 90 cez zápästie-toto bola trápna časť, prejdime k serióznej: Takže v podstate sa pokladám za normálneho, priemerného človeka, semtam nudného, semtam zábavného, ktorý je celkom samotár, ale niekedy by rád vybehol von aj s niekým živým a zaujímavým, s ktorým by bolo o čom kecať (nie len o tom, čo si jedol a ako bolo v práci). Nemám žiadnu záľubu, pre ktorú by som žila - venujem sa úplne všetkému. Buď si maľujem, niečo vyrábam, idem do kina (aj sama), na korčule, kolobežkujem, bicyklujem, plávam, idem na výlet do prírody. Čo ti poviem, som multitalentovaný čávo. :D Tak ak sa ti niečo z toho páči a chcel by si to so mnou zdieľať, tu sa ponúkam ako taká lacná defka. :D P.S.: V prípade úspešného kamarátsva som ochotná nám zakúpiť prívesky s logom BFF-Best friends forever=najlepší kamoši navždy.

Odpovedať

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Na túto adresu dostanete odpoveď!
Subjekt:
Text:
Opíšte kód z obrázka
 
0.1 sec