Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

zoznamka.sk

ona hľadá jeho - vážne

zoznamka.sk >ona hľadá jeho - vážne > podrobnosti k inzerátu

Detail inzeratu

SkrytýZmysel poslať priatelovi vytlačiťŠtvrtok 17. 05. 2018 2018 17:52:55, Zvýrazniť #1170703
Vek: 45
Váha: ???hľadá
Výška: ???Vek: 40 - 49
Mesto: Košický (Košice - okolie)Váha: 75 - 95
Kontakt: schránka (klikni)Výška: 175 - 190

Vraj som sympatická a príjemná žena, inklinujúca k rodine, prírode a pohybu v nej. Rozvedená už pár rokov, vysporiadaná s minulosťou, vysoká 165 cm vážiac 60 kg. Dietky nie sú, nepošťastilo sa nám.


Som skôr Introvert, ktorý najskôr premýšľa a až potom koná, pravidelne sa potrebuje izolovať od ostatných ľudí, aby si dobil energiu, je motivovaný zvnútra, jeho myseľ je niekedy taká sústredená, že vôbec nevníma vonkajšie deje, dáva prednosť vzťahu a komunikácii s jednou osobou pred komunikáciou so skupinou osôb. Taká som ja.


Rada by som spoznala muža, ktorý by na môj život svojou prítomnosťou v ňom vplýval jedinečne. Výnimočného muža (pre mňa výnimočného), ktorý si ide životom vlastnou cestou, vedomý si svojich kvalít, ktorý je však dostatočne silný na to, priznať si, že chce mať vo svojom živote muža rovnako výnimočného (z jeho pohľadu) pre neho. Muža, ktorý svoje emócie neskrýva. Muža, ktorý ak bude čítať tieto riadky, bude presne vedieť o čom píšem.

Sme formovaní skúsenosťami. Bolestivými, aj radostnými. Problémom preto nie sú tie samotné skúsenosti, ale to, že sa nimi nechávame natoľko pohltiť, že zabúdame na to, kde sú priority. Alebo skôr, kde by mali byť priority. Vzťahy, v ktorých cítime istotu, vnímame ako samozrejmosť, a tam kde vnímame neistotu, to nás trápi, tým sa zožierame. Logické, ale správne? V tejto súvislosti mi napadá citát, ktorý vystihuje podstatu medziľudských vzťahov: Niekedy je potrebné vzdať sa ľudí, na ktorých nám záleží, aby mohli prísť do nášho života ľudia, ktorým bude konečne záležať na nás. Zisťujeme, že v emocionálnej oblasti nič nezmôžeme silou. Čím viac tlačíme, tým viac sa druhá strana sťahuje. Poznávame, že sa nedá udržať priateľstvo, keď druhý o to nestojí. Nemôžeme niekoho nútiť, aby s vami trávil chvíle, keď o to nemá záujem. Môžeme milovať, ale nemôžeme nútiť nikoho aby miloval nás. Nie je však hanbou bojovať za niečo, čo cítime, aj keď to nikto iný nechápe. Hanbou by bolo ísť proti svojmu srdcu, zaprieť city a byť zbabelý, len preto, že by to ostatní nepochopili. Môžeme sa teda snažiť ľudí ovplyvňovať pozitívne, dať im na vedomie aké miesto majú v našich srdciach, ale ak o to nestoja, je to len mrhanie silami, ktoré môžeme dať niekomu inému. Mať totiž nespočetne veľa tzv. priateľov nie je žiaden zázrak. Zázrak je, ak máme jedného, ktorý bude stáť po našom boku, aj keď Ťa bude zvyšok tzv. priateľov ignorovať. Treba mať úctu k tým, ktorí si to zaslúžia. Náš úsmev by mal patriť tým, ktorí nás sprevádzajú v každodennom živote. Naše priateľstvo a láska by mali byť pre tých, ktorí nám veria. Naše srdcia patriť tým, ktorí nás milujú. A náš život tým, ktorí nás nikdy neopustia.

Odpíšem a budem rada každému e-mailu. Svoje foto pošlem po tom Tvojom. Som férový človek. Píšte lne v tom prípade, ak máte seriózny záujem. :-)

Odpovedať

Vaše meno:
Vaša e-mailová adresa:
Na túto adresu dostanete odpoveď!
Subjekt:
Text:
Opíšte kód z obrázka
 
0.112 sec